Makijaż – kombinacja barw

Makijaż – kombinacja barw

Trendy w modzie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każdy sezon ma własne ulubione odcienie, kroje, fasony, długości i dodatki. Panie chcąc nadążyć nad wskazówkami, jakie dyktuje aktualna moda, regularnie śledzą wszelkie nowinki i podglądają pomysły perfekcyjnych kreatorów. Mimo to słynny strój stanowi jedynie połowę udanej kreacji.

Niemniej ważny, jak garderoba, będzie makijaż. Tak samo jak zmieniają się kostiumy, zmieniają się także propozycje dotyczące obowiązującego w danym sezonie makijażu. Co oraz rusz modny staje się inny odcień cieni.

Najmodniejszy przedwczesną wiosną pomarańcz wymieszany z grafitem zdobiący powieki przedstawicielek płci pięknej u progu lata pozostaje zastąpiony poprzez zieleń uzupełnioną przeróżnymi odcieniami fioletu – wypróbuj makijaż permanentny brwi Kraków. Jesienią wypada z kolei nałożyć na powieki ciepły brąz, natomiast zimą dopełnić makijaż świetlistą bielą. Dla pań kierujących się wskazaniami mody ukazujące się na temat makijażu ciekawostki mają wagę dziennikarskich newsów z pierwszych kartek gazet.