Jakim sposobem rozpalić na nowo uczucia w związku?

Jakim sposobem rozpalić na nowo uczucia w związku?

Niemało osób sądzi, że w trakcie ciąży nie należy ze sobą współżyć. Jednakże, jak się często okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem szczególnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Wzajemne okazywanie sobie uczuć o wiele umacnia miłość, skutkiem tego w tym momencie nie należy rezygnować ze zbliżeń.

Większa część przyszłych mam w najwyższym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze i w owym czasie towarzyszyć im może większy apetyt na wzajemne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – mężczyzn zachwycają damy, które nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w żeńskim ciele dobre hormony, przez speców nazywane hormonami ciążowymi, jednak kiedy tak właściwie u faceta pojawiają się kłopoty, na przykład ze stresu, wolno wspomóc go przez leki na potencję. To naturalnie one wyostrzają kobiece zmysły, to naturalnie dzięki czemu można czerpać podwójną radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega także kobiecy temperament.