Apartament do wynajmowania w Gdyni, przeznaczony dla osób ceniących wygodne warunki

Apartament do wynajmowania w Gdyni, przeznaczony dla osób ceniących wygodne warunki

Yacht Park Gdynia to apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym wygodne warunki. Można tutaj przyjechać w ciągu całego roku i chwalić się wszystkimi korzyściami. Nowoczesne oraz komfortowo wyposażone mieszkanie pozwala na utrzymanie intymnej atmosfery w czasie urlopu lub w delegacji. Można poczuć się w tym miejscu nieskrępowanie oraz być zadowolonym z lokalizacji w pobliżu centrum Gdyni. Nie ma potrzeby przejmować się innymi turystami albo harmonogramem hotelowym.

Można czuć się za to jak we własnym mieszkaniu. Sprzyjają temu w pełni wyposażone jadalnia oraz łazienka. W apartamencie można samodzielnie przygotować jedzenie, prać, popracować, odpoczywać i spędzić wolne chwile tak jak ma się ochotę. Kiedy turysta nie lubi przebywać w zatłoczonych pensjonatach, to będzie to dla niego wyjątkowo znaczące.

Apartament ulokowany jest w porcie rybackim, wobec czego można mieć dostęp do wszystkich {atrakcji| i cieszyć idealnym połączeniem z Gdańskiem. Wystarczy zarezerwować go dla siebie w dogodnym terminie przez serwis www. Można również kontaktować się z właścicielem: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Zabukować urlop można online lub dzwoniąc pod numery telefonów: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Nocleg nad Morzem Bałtyckim w atrakcyjnej cenie pozwoli poczuć się na urlopie jak u siebie w domu. Zwłaszcza w dobie pandemii dużo osób polubiło odpoczynek w swobodnej atmosferze. Yacht Park Gdynia Apartament w centrum Gdyni przy porcie rybackim to idealna destynacja dla osób, które planują odpoczywać w Trójmieście.

Z apartamentu goście mają widok na Skwer Kościuszki. Mogą pospacerować do portu w Gdyni, a idealne połączenie z centralną częścią Gdyni, Gdańskiem i Sopotem to następny atut motywujący do rezerwowania dokładnie tego apartamentu. Nowocześnie zaprojektowane mieszkanie, ekskluzywnie wystylizowane spełni oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów. Dobrze będzie tutaj przyjechać.